3,550
Dziś Poniedziałek
2024-02-26

Zobacz, które podmioty gospodarcze w powiecie Warszawa są liderami w wykorzystaniu dotacji UE

Aktualizacja: dzisiaj
Zespół OWG-info
Udostępnij artykuł:
MAR_euro_pocket_1000x550 (1).jpg

NA DZISIAJ – 2024-02-26 Sprawdź, które podmioty gospodarcze w powiecie Warszawa opublikowały najwięcej przetargów z dotacją UE

Opis
Artykuł prezentuje podmioty gospodarcze, które opublikowały najwięcej przetargów z dotacją UE. Podmioty te korzystają z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności w celu realizacji zasady konkurencyjności.
Zasada konkurencyjności łączy obowiązki ogłoszeniodawcy, korzystającego z dofinansowania ze środków unijnych, z uprawnieniami potencjalnych wykonawców. Wynika to z treści art. 43 ustawy o finansach publicznych. Prawo realizacji zadań finansowanych ze środków publicznych przysługuje ogółowi podmiotów.
Dane w artykule są oparte na systemie klasyfikacji zamawianych przedmiotów oraz usług, czyli Wspólnym Słowniku Zamówień CPV (ang. Common Procurement Vocabulary), który obejmuje ok. 9 tys. pozycji. W naszym serwisie OWG zgrupowaliśmy je w 873 kategorie i to właśnie one są podawane w rankingach.
Prezentowane dane oparte są na serwisie owg.pl – największej wyszukiwarce gospodarczej w Polsce.
Informacje ogólne
1.Analizę wykonano: 2024-02-26 godz: 8:28:13
2.Ilość wszystkich firm w powiecie Warszawa wynosi: 674090
3.Ilość firm AKTYWNYCH w powiecie Warszawa wynosi: 403560
Pierwsze miejsce
Spośród obecnych liderów wykorzystania środków unijnych w powiecie Warszawa, dość wyraźnie na czoło wysuwa się CELLIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. W okresie 1-26 luty 2024 instytucja ta oczekiwała ofert na 12 przetargów.
Drugie miejsce
Na drugiej pozycji widnieje LINUX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Inwestor ten ma łącznie 10 ogłoszonych przetargów z dofinansowaniem UE.
Trzecie miejsce
Na trzecim miejscu wśród instytucji najczęściej korzystających ze środków unijnych jest WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA IM.JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO. Inwestor ten ma zamieszczonych 8 przetargów.
Podmioty o największej liczbie przetargów z dotacją UE dla powiatu Warszawa – luty 2024

W REGIONACH Panorama regionu – sprawdź, które z podmiotów gospodarczych w regionie ogłaszały najwięcej przetargów z wykorzystaniem środków UE

Wybierz region:
Trwa pobieranie danych...

HISTORIA Porównaj, które podmioty gospodarcze w powiecie Warszawa publikowały w ubiegłych miesiącach najwięcej przetargów z dotacją UE

Wybierz okres:
Trwa pobieranie danych...

PROGNOZA Poznaj prawdopdobnych liderów wykorzystania środków unijnych w powiecie Warszawa

Wybierz okres:
Trwa pobieranie danych...