3,550
Dziś Poniedziałek
2024-02-26

Sprawdź koniecznie, które podmioty w powiecie Warszawa publikują obecnie najwięcej przetargów

Aktualizacja: dzisiaj
Zespół OWG-info
Udostępnij artykuł:
MAR_inwestor_ludzie podanie reki2.jpg

NA DZISIAJ – 2024-02-26 Sprawdź, które podmioty gospodarcze w powiecie Warszawa publikują najwięcej przetargów

Opis
Artykuł prezentuje podmioty gospodarcze, które opublikowały najwięcej przetargów. Informacje uwzględniają przetargi publikowane w BZP (Biuletynie Zamówień Publicznych), TED (Tenders Electronic Daily), jak również na najpopularniejszych stronach zamieszczających przetargi.
Zasady i procedury ogłaszania przetargów wynikają z Ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2019 poz. 2019 z póź. zm.). Określa ona m.in. próg (obecnie jest to 130 000 PLN) powyżej którego instytucje mają obowiązek stosowania procedur przetargowych, tj. m.in. opublikowania ogłoszenia w BZP.
Dane w artykule są oparte na systemie klasyfikacji zamawianych towarów oraz usług czyli Wspólnym Słowniku Zamówień CPV (ang. Common Procurement Vocabulary), który obejmuje ok. 9 tys. pozycji. W naszym serwisie owg.pl zgrupowaliśmy je w 873 kategorie i to właśnie one są podawane w rankingach.
Informacje ogólne
1.Analizę wykonano: 2024-02-26 godz: 8:28:13
2.Ilość wszystkich firm w powiecie Warszawa wynosi: 674090
3.Ilość firm AKTYWNYCH w powiecie Warszawa wynosi: 403560
Pierwsze miejsce
Przyglądając się tym podmiotom, które w powiecie Warszawa publikują obecnie nowe przetargi, możemy zauważyć, że choć za okres 1-26 luty 2024 sytuacja pod tym względem jest bardzo wyrównana, to na pierwszym miejscu jest MINISTERSTWO FUNDUSZY I POLITYKI REGIONALNEJ. Inwestor ten opublikował 149 przetargów.
Drugie miejsce
Na drugim miejscu jest AGENCJA RESTRUKTURYZACJI I MODERNIZACJI ROLNICTWA. Obecnie inwestor ten zwiększył ilość opublikowanych przetargów o 146.
Trzecie miejsce
Na trzeciej pozycji widnieje teraz KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA, gdzie liczba publikowanych przetargów wzrosła o 104.
Firmy o największym wzroście liczby przetargów w powiecie Warszawa za okres 1-26 luty 2024

W REGIONACH Panorama regionu – odkryj, u których podmiotów gospodarczych najszybciej rośnie liczba przetargów

Wybierz region:
Trwa pobieranie danych...

HISTORIA Porównaj, jakie podmioty gospodarcze w powiecie Warszawa publikowały najwięcej przetargów w ubiegłych miesiącach

Wybierz okres:
Trwa pobieranie danych...

PROGNOZA Zobacz, które podmioty gospodarcze w powiecie Warszawa będą publikować najwięcej przetargów

Trwa pobieranie danych...